Slovak version English version

.

Šteniatka dlhosrstej kólie - F vrh Fellow of Eternity

♥ 30.01.2019 sa v našej chovateľskej stanici narodil blue-merle/trikolórny vrh šteniatok kólií 

(Pre viac informácii o šteniatku kliknite na meno)

frederic ikonka ferdo ikonka fernet ikonka fanta ikonka facebook ikonka

FOTOGALÉRIA šteniatok:

fotogaleria f

Otec šteniatok je psík z renomovanej francúzskej chovateľskej stanice, interšampión a francúzsky šampión Inspire Black du Clos de Seawind "Jamie". Vyhral nespočetné množstvo veľkých a špeciálnych výstav a na najväčšej klubovej výstave kólií vo Francúzsku, kde býva prihlásených cez 200 kólií, si Jamie odniesol ocenenie za 2.najlepšieho psa. Je otcom výborných šteniat v chovateľských rukách po celej Európe. Navyše má splnené francúzske charakterové testy na plný počet bodov a ako jedna z mála dlhosrstých kólií má zloženú skúšku poslušnosti BH/VT. Viac informácii a fotiek na jeho stránkach.

Matkou je naša blue-merle sučka Fantaisie d´Amour Baska´s Collies importovaná z Holandska, jediná modrá dcéra fantastickej Bibi - ktorá v posledných rokoch valcovala všetky špeciálne a klubové výstavy v krajinách západnej Európy. Fantinu krásnu modrú farbu, elegantnú postavičku a perfektný pohyb ocení (a aj ocenil :) ) nejeden špecialista. Viac o našej Fantasy si môžete prečítať na jej stránkach

Obaja rodičia a aj prarodičia šteniatok sú samozrejme vyšetrení s negatívnymi výsledkami na sledované ochorenia. Jamie aj Fanta sú kólie, žijúce v rodine, milujúce svojich ľudí a akúkoľvek aktivitu či výlety. V rodokmeni šteniatok môžete nájsť tie najkvalitnejšie modro-trikolórne línie vrámci Európy, na ktorých stavia svoj chov nejedna slávna chovateľská stanica. 

Fvrh web